fbpx

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra stok durumlarına göre 2-6 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Siparişinizin tarafınıza teslim edilmesi, kargonun çıkışından sonra ise 2-3 iş günü içerisinde yapılır.
Kargo bedeli alınan kitap sayısı, ağırlığına göre ücretlendirilir. Kampanyalı ürünlerimizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanır, hiçbir kargo bedeli ödemeniz gerekmez.
Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda, müşteri ilişkileri çalışanlarımız tarafından en kısa zamanda konu ile ilgili, telefon veya e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı, anlaşmalı olduğumuz kargo garantisi ile size teslim edilir.
Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda, konu ile ilgili bir e-posta ile ürünün stoklara gireceği ilk tarih tarafınıza bildirilecek ve gerekli işlemler yapılacaktır.
Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört), en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilemez ise, yaptığı ödeme kendisine iade edilir.